Praca Praca w handlu w Płońsku

Znaleźliśmy 5 ofert

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY W SKLEPIE MEDYCZNYM

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas nieokreślony WYMAGANIA: - Wykształcenie: pomaturalne/policealne - Uprawnienia: Fizjoterapeuta – prawo wykonywania zawodu,Farmaceuta – prawo wykonywania zawodu - Inne wymagania: [Inne] : Roczny staż w sprzedaży

2024-03-01 07:31:29
Lemar e.czyża, p. bieleń sp. k
27 dni temu z aplikuj.pl

Pracownik Sklepu - udział w otwarciach nowych...

Twój zakres obowiązków, delegacje na terenie Polski związane z otwieraniem nowych filii,, eksponowanie towaru według ustalonych w sieci zasad,, dbanie o czystość i porządek w sklepie,, obsługa kasy fiskalnej zgodnie z obowiązującymi procedurami..

2024-03-13 13:40:36
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Tedi sieć handlowa sp. z o.o
4,0
15 dni temu z pracuj.pl

Kierownik Sklepu

Twój zakres obowiązków, realizacja założonych planów sprzedażowych oraz wyznaczonych zadań operacyjnych, zarządzanie i koordynowanie pracą całego sklepu oraz zespołem Doradców, aktywna sprzedaż oraz weryfikacja wykonania założonego planu dziennego..

2024-03-04 12:40:10
NEONET S.A. w restrukturyzacji
4,2
24 dni temu z pracuj.pl

Specjalista do spraw sprzedaży w sklepie medycznym

Zakres obowiązków:Sprzedaż i dobór wyrobów medycznych oraz realizacja zleceń w ramach umowy z NFZ. Zamawianie towaru oraz dbanie o porządek na sklepie. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: pomaturalne/policealneUprawnienia: Fizjoterapeuta –

2024-02-29 18:41:37
od 5100 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
28 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku

Twój zakres obowiązków, Realizacja wyznaczonych celów biznesowych, Delegowanie oraz monitorowanie wykonanych zadań, Motywowanie pracowników, Rekrutacja i wdrażanie nowych osób, Dbanie o przestrzeganie procedur firmowych w codziennym funkcjonowaniu..

2024-03-14 12:40:37
SMYK
14 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Praca w handlu Płońsk