Praca w handlu w Piekarach Śląskich

Znaleźliśmy 4 oferty

SPRZEDAWCA - KASJER

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: - Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - Inne wymagania: chęć do pracy, dyspozycyjność - Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: - Wynagrodze

2024-03-16 07:31:34
SKLEP SPOŻYWCZO-MONOPOLOWY Beata Gansiniec
34 dni temu z aplikuj.pl

Staż z urzędu pracy Asystent w sklepie internetowym

Opis zadań:przyjmowanie zamówień od klientów przez stronę internetową, obsługa klientów indywidualnych oraz firm, obsługa zwrotów i reklamacji, udzielanie klientom informacji na temat sprzedażowych asortymentów Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształ

2024-04-10 18:41:23
1790 zł Umowa: Inna Rodzaj pracy: Inna
9 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Pracownik Sklepu - Prace Inwentaryzacyjne

Twój zakres obowiązków, układanie towaru, przygotowanie sklepu do inwentaryzacji, porządkowanie sklepu..

2024-03-26 12:40:36
Tedi sieć handlowa sp. z o.o
4,0
24 dni temu z pracuj.pl

Sprzedawca - kasjer

Zakres obowiązków:obsługa klientów, sprzedaż towaru, wykładanie i ekspozycja towaru Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweInne wymagania: chęć do pracy, dyspozycyjność Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLNRodzaj umowy

2024-03-15 18:41:41
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
35 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Praca w handlu Piekary Śląskie