Praca w handlu w Olsztynek

Znaleźliśmy 3 oferty

Praca w markecie, dla os. z orzecz.Dino Polska...

Zatrudnimy osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności do: PRACY W MARKECIE OLSZTYNEK CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU? MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ? PRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ: stabilność zatrudnienia, umowę o pracę

2024-05-02 17:54:54
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Dodatkowa
7 dni temu z lento.pl

Zastępca Kierownika Sklepu I Olsztynek ul. K...

Olsztynek Zastępca Kierownika Sklepu I Olsztynek ul. K. Mrongowiusza 24 - Warm, 11-015

2024-04-25 17:05:12
Biedronka
14 dni temu z pracawbiedronce.pl

Zastępca managera sklepu

Zakres obowiązków:Zarządzanie zespołem sprzedażowymDelegowanie zadań i motywowanie PracownikówZarządzanie gospodarką towarowąWspieranie managera sklepu i zastępców w ich codziennych obowiązkachZapewnienie funkcjonowania obiektu zgodnie z wewnętrznymi

2024-03-21 18:41:30
od 6050 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Lidl sp. z o. o. sp. k
49 dni temu z Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Praca w handlu Olsztynek