Praca w handlu w Jeżowie Sudeckim

Znaleźliśmy 5 ofert

Praca w markecie, Dino Polska S.A., Jeżów Sudecki

W związku z budową nowego marketu, poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko: Sprzedawca - Kasjer Jeżów Sudecki CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU? MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ? PRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ: •..

2024-03-25 12:53:51
DINO POLSKA S.A
4,1
45 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Inwentaryzacja w sklepie spożywczym - Jeżów Sudecki

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciąg

2024-04-17 18:37:06
Work&Profit Agencja Pracy Tymczasowej
22 dni temu z hrlink.pl

inwentaryzacja w sklepie spożywczym. Jeżów Sudecki

2024-04-03 18:37:46
36 dni temu z hrlink.pl

Inwentaryzacja w sklepie spożywczo-przemysłowym...

2024-04-04 15:37:21
35 dni temu z hrlink.pl

Kasjer-sprzedawca

Zakres obowiązków:Obsługa klientów przy kasie fiskalnej, wykładanie towaru, dbanie o właściwą ekspozycje towarową Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, zasadnicze zawodoweUprawnienia: obsługa kasy fiskalnej Wynagrodzenie bru

2024-04-24 18:41:23
od 4300 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Sklep wielobranżowy józef chojnowski
15 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Praca w handlu Jeżów Sudecki