Praca w handlu w Góra Kalwaria

Znaleźliśmy 5 ofert

Pracownik Sklepu I ul.Wojska Polskiego 37A

Góra Kalwaria Pracownik Sklepu I ul.Wojska Polskiego 37A - MZ, 05-530

2024-04-26 17:05:11
Biedronka
11 dni temu z pracawbiedronce.pl

Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Góra...

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciąg

2024-03-27 12:36:29
Work&Profit Agencja Pracy Tymczasowej
41 dni temu z hrlink.pl

Pracownik Sklepu (niepełny etat )

Pracownik Sklepu (niepełny etat )

2024-04-02 11:35:12
LIDL
35 dni temu z lidl.pl

Zastępca Managera Sklepu

Zastępca Managera Sklepu

2024-04-02 11:35:12
LIDL
35 dni temu z lidl.pl

Sprzedawca w sklepie medycznym

Zakres obowiązków:Sprzedaż i dobór wyrobów medycznych oraz realizacja zleceń w ramach umowy z NFZ Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)Uprawnienia: Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu, Fizjoterapeuta – prawo wykon

2024-04-09 18:41:25
od 5300 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Lemar e.czyża, p. bieleń sp. k
28 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Podobne oferty pracy

Praca sprzedawca Wynag.I zakwaterowaniem k/Plocka...

Praca dla pracowitej energicznej uczciwej osoby w handlu bazarowym I na magazynie zainteresowane osoby prosze o informacje.Mile widziana znajomosc komputera lub posiadania prawa jazdy. Mozliwosc wyzywienia zapewniam pomoc opieke elatyczny grafik zakw

2024-04-07 21:01:56
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Outlet home dzialki 96-315
Warszawa +33km
30 dni temu z lento.pl
Wczytywanie ogłoszeń...
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Praca w handlu Góra Kalwaria

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 73 380 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy