Praca w handlu w Dębicy

Znaleźliśmy 10 ofert

Magazynier/Operator wózka widłowego Nowe

Firma Merkury powstała w 1991 roku i od początku działalności zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Merkury Market posiada obiekty handlowe zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji oraz Czech...

2024-04-23 09:33:30
Merkury Market
Dzisiaj - aplikuj przez Nuzle

Magazynier/Operator wózka widłowego UDT

Firma Merkury powstała w 1991 roku i od początku działalności zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Merkury Market posiada obiekty handlowe zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji oraz Czech. Aktualnie

2024-04-12 14:45:27
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
11 dni temu z lento.pl

Kierownik sklepu

Dębica Kierownik sklepu - podk, 39-200

2024-04-22 11:09:04
PEPCO
Wczoraj z www.pepco.pl

Praca w sklepie medycznym

Uwaga, praca! Poszukujemy osoby do obsługi sklepu medycznego w Dębicy. Jeśli: - czerpiesz satysfakcję z pracy z ludźmi, - empatia i wyrozumiałość są Ci dobrze znane, - potrafisz organizować swój czas pracy, - praca przy komputerze nie jest dla Ciebie

2024-02-15 11:40:15
Medflor
68 dni temu z lento.pl

Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Dębica

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu wielu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50

2024-04-09 05:25:41
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Dodatkowa
Work & Profit
14 dni temu z infopraca.pl

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciąg

2024-03-25 18:36:52
Work&Profit Agencja Pracy Tymczasowej
29 dni temu z hrlink.pl

Magazynier

Zakres obowiązków:ROZŁADUNEK, ZAŁADUNEK TOWARÓW Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweInne wymagania: UPRAWNIENIA NA WÓZEK WIDŁOWY UDT.MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU. Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLNRo

2024-04-09 18:41:28
od 5000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Merkury Market sp z o. o. sp. k
14 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Magazynier / Operator wózka widłowego

Twój zakres obowiązków, przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu głównego...

2024-04-10 12:40:39
13 dni temu z pracuj.pl

Kierownik Sklepu

Twój zakres obowiązków, wdrażanie i utrzymywanie obowiązujących standardów i procedur mających na celu realizację planów sprzedażowych, zarządzanie zespołem poprzez rekrutację, rozwój, organizację i planowanie pracy, przygotowanie sklepu do..

2024-04-19 14:40:46
PEPCO Sklepy
4 dni temu z pracuj.pl

Pracownik Sklepu - Prace Inwentaryzacyjne

Twój zakres obowiązków, układanie towaru, przygotowanie sklepu do inwentaryzacji, porządkowanie sklepu..

2024-04-05 09:40:38
Tedi sieć handlowa sp. z o.o
4,0
18 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Praca w handlu Dębica