Praca w handlu w Darłowie

Znaleźliśmy 9 ofert

Zastępca Kierownika Sklepu DARŁOWO

POLOmarket to największa polska sieć supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. Zaczynaliśmy w 1997 roku od 27 sklepów. Dziś POLOmarket to ponad 280 nowoczesnych..

2024-04-17 14:20:51
polomarket
8 dni temu z erecruiter.pl

Pracownik Sklepu - Sezonowy

Pracownik Sklepu - Sezonowy - 76-150 Darłowo ✓ Sklep ✓ Pełny etat ✓ Praca w sklepie

2024-04-22 11:35:16
LIDL
3 dni temu z lidl.pl

Pracownik Sklepu (pełny etat) 1

Pracownik Sklepu (pełny etat) 1 - 76-150 Darłowo ✓ Sklep ✓ Pełny etat ✓ Wynagrodzenie 4 700 - 5 200 zł brutto / mies. ✓ Praca w sklepie

LIDL

Praca na majówkę w sklepach POLOmarket nad morzem...

2024-04-11 10:18:37
polomarket
14 dni temu z erecruiter.pl

Wsparcie Pracy Sklepu | ul. Plażowa

Darłowo Wsparcie Pracy Sklepu | ul. Plażowa - ZP, 76-153

2024-04-23 17:05:11
Biedronka
2 dni temu z pracawbiedronce.pl

Pracownik Sklepu (pełny etat)

2024-03-09 11:35:16
LIDL
47 dni temu z lidl.pl

Zastępca Managera Sklepu

LIDL

Pracownika obsługi sklepu

Zakres obowiązków:układanie towarów w sklepie Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLNRodzaj umowy:Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługLiczba wolnych miejsc pracy:10Sposób apl

2024-04-05 18:41:28
od 4242 zł Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Totu spółka cywilna
20 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Twój zakres obowiązków, Zarządzanie zespołem sprzedażowym, Delegowanie zadań, ocena pracowników, motywowanie i wspieranie ich w rozwoju, Rekrutacja nowych pracowników, Zarządzanie gospodarką towarową i analiza wskaźników, Zapewnienie..

2024-03-25 09:40:43
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Lidl Polska sp. z o. o
31 dni temu z pracuj.pl