Praca w handlu w Andrychowie

Znaleźliśmy 9 ofert

SPRZEDAWCA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: - Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - Zawody: Sprzedawca* (wymagany staż - lata: 1) - Inne wymagania: wykształcenie nie jest istotne, wymagane doświadczenia zawodowe w sklepie spoż

2024-05-09 07:31:07
Sklep Spożywczo-Przemysłowy Smaza Aneta
4 dni temu z aplikuj.pl

Wsparcie pracy sklepu | Andrychów | ul. Włókniarzy

Andrychów Wsparcie pracy sklepu | Andrychów | ul. Włókniarzy - MA, 34-120

2024-04-30 17:05:08
Biedronka
13 dni temu z pracawbiedronce.pl

Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Andrychów

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu wielu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50

2024-04-26 05:25:43
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Dodatkowa
Work & Profit
17 dni temu z infopraca.pl

Pracownik Sklepu

Krakowska 83

2024-03-15 16:59:06
Action
59 dni temu z pl.action.jobs

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciąg

2024-03-18 12:36:38
Work&Profit Agencja Pracy Tymczasowej
56 dni temu z hrlink.pl

Sprzedawca

Zakres obowiązków:Obsługa klienta w sklepie samoobsługowym, wykładanie towaru, dbanie o porządek w sklepie. Umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące z możliwością przedłużenia. Praca na pełny etat, w systemie dwuzmianowym w godz.: 06:30-14:30, 14:00-

2024-05-08 18:41:22
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
5 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach

Pracownik Sklepue42622Obowiązki Razem z innymi pracownikami dbasz o to, aby sklep był schludny i uporządkowany, a towar wyeksponowany na półkach w taki sposób, aby klienci mogli szybko znaleźć swoje produkty i nigdy ich nie przegapili. Oczywiście rów

2024-04-29 18:00:07
ACTION POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
14 dni temu z gowork.pl

2024-04-29 18:00:02
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit

Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym w Andrychowie

2024-04-29 18:00:01

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Praca w handlu Andrychów