Praca w barze w Mrzeżyno

Znaleźliśmy 2 oferty

Kelner/barman

Zakres obowiązków:- Obsługa kelnerska. - Utrzymanie czystości w miejscy pracy,- Obsługa baru (barman).Około 240 godzin pracy miesięcznie, dyspozycyjność w godz.: 7:00-0:00.Możliwość zakwaterowania i wyżywienia w miejscu pracy.Pracodawca nie pokrywa k

2024-02-09 18:41:00
do 6800 zł Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
P.P.U.H.BIRMEX ŁUSZKIEWICZ MIROSŁAW, ŁUSZKIEWICZ...
90 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Kelner/barman - praca sezonowa - wakacyjna

Zakres obowiązków:obsługa kelnersko-barmańska, utrzymywanie czystości w miejscu pracy Wymagania:Wymagania konieczne: Uprawnienia: książeczka sanepidowska (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)Wymagania pożądane: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweInne

2024-02-12 18:41:07
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
87 dni temu z MBP Wałbrzych