Praca Ukończone studia w Mławie

Znaleźliśmy 5 ofert

Magister Farmacji 6000 - 8500 netto

W związku z dynamicznym rozwojem naszych Aptek ARNICA poszukujemy MAGISTRÓW FARMACJI. Lokalizacja: Ciechanów, Mława, Glinojeck, Przasnysz, Ostrołęka, Stare Babice. Jesteśmy młodym, energicznym zespołem, którego celem jest ciągły rozwój...

2024-04-07 09:15:18
8300 - 12000 zł
M Farma Sp. z o.o
12 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Magister Farmacji

Apteki pod marką Gemini to wyjątkowe miejsce zarówno dla pacjenta, jak i dla pracownika. Każda apteka tworzy zgrany zespół złożony z profesjonalistów i pasjonatów. Możesz mieć pewność pracy z szerokim..

2024-04-02 10:35:24
Gemini Polska Sp. z o. o
17 dni temu z erecruiter.pl

MŁODSZY INŻYNIER - DZIAŁ PRODUKCJI PŁYT GŁÓWNYCH

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: - Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: elektronika, IT, statystyka - Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany - Uprawnieni

2024-02-07 07:31:01
LG ELECTRONICS MŁAWA SPÓŁKA Z O.O
2,2
72 dni temu z aplikuj.pl

Oczekujemy? wyższego wykształcenia farmaceutycznego, czynnego prawa do wykonywania zawodu, otwartości i empatii w pracy z Pacjentem

2024-01-23 17:07:02
Gemini Polska
87 dni temu z geminipolska.com.pl

Młodszy inżynier - dział produkcji płyt głównych

Zakres obowiązków:kontrola processu zdolności, zarzadzanie statystykami jakości, monitorowanie jakości produkcji, wdrażanie standardów motoryzacyjnych, zarządzanie współczynnikiem zdawalności, analiza NTF Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie:

2024-01-05 18:40:52
od 4600 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
2,2
105 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Mławie

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Ukończone studia Mława