Praca Ukończone studia w Lubinie

Znaleźliśmy 8 ofert

MAGISTER FARMACJI LUBIN 12000brutto !!! + BONUS...

ZATRUDNIMY MAGISTRA FARMACJI do Apteki Centrum Zdrowia w LUBINIE! Oferujemy: Wynagrodzenie z premiami sięgające 12000 zł brutto/miesiąc! BONUS NA START!!! ELASTYCZNY HARMONOGRAM PRACY

2024-04-23 13:10:00
2 dni temu z praca.farmacja.pl

Magister Farmacji

Do Twoich zadań należeć będzie: sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept oraz zamawianie towaru monitorowanie stanów w magazynie aptecznym

2024-04-03 18:40:41
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Apteka Dr.Max
22 dni temu z praca.pl

Magister - 8500 netto - Lubin

Apteka Słoneczna w LUBINIE zatrudni MAGISTRA FARMACJI Osobie zatrudnionej na powyższym stanowisku oferujemy: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie 8500 zł

2024-04-08 17:10:01
17 dni temu z praca.farmacja.pl

Inżynier budowy

Zakres obowiązków:nadzorowanie robót budowlanych Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLNRodzaj umowy:Umowa o pracę na czas określonySposób aplikowania:bezpośrednio do pracod

2024-04-24 18:41:23
od 7000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
ZUW URBEX Sp. z o.o. - Oddział w Osieku
3,0
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie

Inżynier robót drogowych

Zakres obowiązków:Wsparcie kierownika budowy w działaniach związanych z zarządzaniem projektem.Bezpośredni nadzór nad ekipą budowlaną na placu budowy oraz kontrolowanie postępu i jakości prac.Nadzorowanie nad jakością dokumentacjiWsparcie w organizac

2024-04-11 18:41:11
do 10000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Masy polskie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością...
14 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie

Twój zakres obowiązków, sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych, prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept oraz zamawianie towaru, monitorowanie stanów w magazynie aptecznym..

2024-04-05 09:40:39
Dr.Max Polska
20 dni temu z pracuj.pl

Inżynier mechanik

Twój zakres obowiązków, zapewnienie ciągłości ruchu maszyn dla oddziałów górniczego i montażowego pod ziemią, organizacja pracy Komory Maszyn Ciężkich, prowadzenie gospodarki przeglądowo – remontowej maszyn..

2024-04-02 12:40:49
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG GÓRNICZYCH I BUDOWLANYCH...
23 dni temu z pracuj.pl

INŻYNIER BUDOWY

ZUW URBEX Sp. z o.o. jest firmą działającą na rynku Legnicko – Lubińsko - Głogowskim już od ponad 40-stu lat. Przedmiotem naszej działalności jest świadczenie pełnego zakresu robót i usług budowlanych zarówno inwestycyjnych, jak i remontowych, obejmu

2024-02-13 11:00:04
Zuw urbex spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
72 dni temu z gowork.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Ukończone studia Lubin