Praca Ukończone studia w Kleszczowie

Znaleźliśmy 2 oferty

Inżynier Jakości / Inżynierka Jakości @ Antal...

Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki związane z jakością minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, mile widziane w branży motoryzacyjnej praktyczna znajomość narzędzi jakościowych (5WHY, 8D, PARETO

2024-04-24 12:00:34
ANTAL Sp. z o. o
18 dni temu z nofluffjobs.com

Inżynier do spraw pomiarów

Zakres obowiązków:Organizacja i wykonywanie pomiarów po-montażowych oraz kontrola jakości prac montażowych realizowanych przez Spółkę. Przeprowadzanie kontroli technicznych i kontroli jakościowych przy wykonywaniu prac związanych z prefabrykacją rozd

2024-05-11 18:41:13
od 6000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Energoserwis kleszczów sp. z o.o
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Ukończone studia Kleszczów