Praca Ukończone studia w Jędzejowie

Znaleźliśmy 5 ofert

Inżynier Elektryk-Automatyk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Opracowywanie dokumentacji elektrycznej projektów koncepcyjnych i wykonawczych - Wykonywanie schematów obwodów sterowania aparatami w rozdzielnicach Średniego Napięcia - Programowanie sterowników polowych w rozdzielnicach Średnie

2024-05-06 11:30:13
Elenco sp. z o.o
7 dni temu z aplikuj.pl

Magister Farmacji

Czego możesz się spodziewać? dynamiki pracy – z jednej strony pracujesz w dużym zespole, z drugiej – z wieloma Pacjentami, dla nas to Ty jesteś ekspertem – wierzymy w Twoją fachową wiedzę, dlatego każdemu Pacjentowi możesz poświęcić tyle czasu, ile p

2024-05-08 15:10:33
Gemini Polska Sp. z o. o
5 dni temu z praca.pl

Inżynier Konstruktor Branża Elektrotechniczna

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Opracowywanie dokumentacji mechanicznej projektów koncepcyjnych i wykonawczych - Modelowanie w 3D oraz tworzenie dokumentacji 2D aparatury elektrycznej - Uzgodnienia techniczne na potrzeby realizowanych projektów - Tworzenie list

Oczekujemy? wyższego wykształcenia farmaceutycznego, czynnego prawa do wykonywania zawodu, otwartości i empatii w pracy z Pacjentem

2024-04-04 17:07:02
Gemini Polska
39 dni temu z geminipolska.com.pl

Inżynier budowy

Zakres obowiązków:Przygotowywanie dokumentów i materiałów potrzebnych do prawidłowej pracy budowy, prowadzenie rejestru umów, zleceń oraz monitorowanie dostaw urządzeń i materiałów. Koordynowanie prac na budowie oraz nadzór nad pracą podwykonawców. W

2024-05-06 18:41:38
do 7000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Tigma-bud sp. z o.o
3,9
7 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Ukończone studia Jędrzejów