Praca Ukończone studia w Czarnkowie

Znaleźliśmy 4 oferty

Magister Farmacji

Oczekujemy? wyższego wykształcenia farmaceutycznego, czynnego prawa do wykonywania zawodu, otwartości i empatii w pracy z Pacjentem

2024-02-03 17:07:01
Gemini Polska
55 dni temu z geminipolska.com.pl

Inżynier robót elektrycznych

Twój zakres obowiązków, nadzór nad realizacją robót elektrycznych na budowach zgodnie z projektem, kontrola jakości i terminowości prowadzonych robót, opracowywanie projektów elektrycznych, uruchomianie układów automatyki, reprezentowanie..

2024-03-26 19:40:06
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
METROLOG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3 dni temu z pracuj.pl

Pozostali inżynierowie do spraw przemysłu i produkcji/...

Zakres obowiązków:- prowadzenie dokumentacji serwisowej,-rejestracja zgłoszeń i kontaktów z klientami,-uruchamianie zleceń napraw,-wyjazdy służbowe / serwisowe Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, elektryczneUprawn

2024-03-21 18:41:31
do 6000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Dora Metal Sp. z o. o. Czarnków
8 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie

Inżynier budowy z branży sanitarnej

Twój zakres obowiązków, nadzór nad realizacją robót zgodnie z dokumentacją techniczną, uzgodnieniami z klientem, wymogami Prawa Budowlanego oraz zawartą umową,, ustalanie szczegółowego zapotrzebowania dla realizacji zamówienia na materiały,..

2024-03-11 08:40:12
18 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Ukończone studia Czarnków