Praca Układanie płytek w Wojciechowie

Znaleźliśmy 1 ofertę

Glazurnik

Zakres obowiązków:Prace wskazane przez pracodawcę, Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżoweUprawnienia: chęci do pracy, uczciwość, samodzielność, umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne) Wynagrodzenie brutto: o

2024-04-12 18:41:27
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Artur świtała
26 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie
Podobne oferty pracy

BUDOWLANIEC, Budowlaniec fachowiec do prac wykończeniowych...

BUDOWLANIEC, Budowlaniec fachowiec do prac wykończeniowych, elewacji układania płytek zabudowy g/k itp najlepiej z prawem jazdy płatności co..

2024-02-28 09:45:03
RADOM +77km
70 dni temu z anonse.com
Wczytywanie ogłoszeń...

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Układanie płytek Wojciechów