Praca Pokojówka Szwecja

Znaleźliśmy 5 ofert

Praca dla Pokojowego / Pokojówki w Szwecji

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko pokojówki/pokojowego w urokliwym trzygwiazdkowym hotelu nad morzem, położonym w Szwecji.Stawka: 9-11€/ h netto (zarobisz nawet 9 500 zł na rękę!)Termin: od 05.05 lub od 15.05 do 18.12.2024 r.Miejscowość: Båstad

2024-04-19 21:25:36
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
In-Serv Team Sp. z.o.o
5 dni temu z infopraca.pl

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Utrzymanie porządku w pokojach hotelowych - Utrzymanie porządku na terenie obiektu WYMAGANIA: - Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata - Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym OFERUJEMY: - Atrakcyjna stawk

2024-04-19 11:30:19
5 dni temu z aplikuj.pl

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko pokoj ówki/pokojowego w urokliwym trzygwiazdkowym hotelu nad morzem, położonym w Szwecji. Stawka: 9-11 €/ h netto (zarobisz nawet 9 500 zł na rękę!)Termin: od 05.05 lub od 15.05 do 18.12.2024 r.Miejscowość: B å

2024-04-19 11:54:00
Rodzaj pracy: Stała
Bastad
5 dni temu z jobs.pl

Praca dla Pokojowego / Pokojówki za granicą

2024-04-20 11:00:03
Hotistin Sp. z o.o
Båstad
4 dni temu z gowork.pl

Praca w Szwecji – pokojówka

Szukamy osoby do pracy jako pokojówka w Szwecji. Jeśli posiadasz doświadczenie w tej branży oraz znasz język angielski, to zachęcamy do składania swojej aplikacji już teraz!Lokalizacja: Löttorp, Szwecja Praca w Szwecji – pokojówkaObowiązki Praca na s

2024-04-04 11:00:27
Borgholm
20 dni temu z gowork.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Szwecja