Praca Operator maszyn Szwecja

Znaleźliśmy 4 oferty

Programista - operator maszyn CNC - Szwecja

Zakres obowiązków:obsługa i programowanie centrum obróbczego, frezarekprogramowanie z poziomu maszyny (sterowanie Heidenhain)praca na podstawie rysunku i dokumentacji technicznejkontrola jakości wykonanych detalidbanie o stanowisko pracyWymagania:min

2024-05-24 21:25:39
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Stała
Baltix.se sp. z o.o
4,2
4 dni temu z infopraca.pl

Programista - Operator maszyn CNC (Mazatrol)...

Zakres obowiązków:obsługa oraz programowanie z poziomu pulpitu obrabiarek Mazak Integrexpraca na podstawie rysunku i dokumentacji technicznejkontrola jakości wykonanych detalidbanie o stanowisko pracyWymagania:min. 3 lata doświadczenia na stanowisku

4,2

Programista - operator maszyn CNC

Zakres obowiązk ówobsługa i programowanie centrum obr óbczego, frezarekprogramowanie z poziomu maszyny (sterowanie Heidenhain)praca na podstawie rysunku i dokumentacji technicznejkontrola jakości wykonanych detalidbanie o stanowisko pracyWymaganiamin

2024-05-26 11:53:50
Rodzaj pracy: Stała
2 dni temu z jobs.pl

Programista - operator maszyn CNC (Heidenhain)

Programista - operator maszyn CNC (Heidenhain)Obowiązki obsługa i programowanie centrum obróbczego, frezarek programowanie z poziomu maszyny (sterowanie Heidenhain) praca na podstawie rysunku i dokumentacji technicznej kontrola jakości wykonanych det

2024-05-24 11:00:28
4,2
Grängesberg
4 dni temu z gowork.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Szwecja