Praca Strzyżenie włosów w Mierzęcicach

Znaleźliśmy 2 oferty

FRYZJER/FRYZJERKA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: - Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: fryzjer - Inne wymagania: Wykształcenie kandydatów zasadnicze zawodowe - fryzjer lub wykształcenie dowolne w przypadku posiadania ukończonych

2024-04-23 07:31:05
Aneta Machura Salon Fryzjerski Visage
5 dni temu z aplikuj.pl

Fryzjer/fryzjerka

Zakres obowiązków:Strzyżenie damskie i męskie. Farbowanie włosów, trwała ondulacja, upięcia, modelowanie. Utrzymuwanie czystości w miejscu pracy.Umowa o pracę na okres próbny na 1/2 etatu na 3 miesiące. Pracodawca może również zatrudnić na pełen etat

2024-04-22 18:41:29
od 2121 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
6 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Strzyżenie włosów Mierzęcice