Praca Strzyżenie włosów w Kaźmierzu

Znaleźliśmy 2 oferty

Fryzjer

Zakres obowiązków:- koloryzacja,- strzyżenie,- modelowanie, - dbałość o porządek, Wymagania:Wymagania konieczne: Zawód: Fryzjer*Wykształcenie: zasadnicze branżoweUprawnienia: książeczka sanepidowska , umiejętność strzyżenia, uprawnienia do wykonywani

2024-04-10 18:41:26
do 8000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Rafaello
19 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach

Asystent fryzjera

Zakres obowiązków:- prowadzenie terminarza,- obsługa recepcji,- przygotowywanie stanowisk pracy stylistów,- mycie głowy,- dbanie o porządek w salonie,- serwowanie klientom i klientkom kawy lub herbaty, Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: za

od 4500 zł Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Rafaello

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Strzyżenie włosów Kaźmierz