Praca Spawanie w Stargardzie Szczećińskim

Znaleźliśmy 3 oferty

Zatrudnię Ślusarza - Spawacza - Pomocnika

Zatrudnię Ślusarza - Spawacza lub Pomocnika do wykonania konstrukcji stalowych oraz ich montażu. Gwarantujemy dobre zarobki oraz atmosferę rodzinną. Konstrukcje stalowe tworzymy według planu i wspólnych koncepcji. Głównie wykonujemy balkony z wykończ

2024-02-02 15:46:34
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
78 dni temu z lento.pl

Tokarz-spawacz

Zakres obowiązków:Prace mechaniczno-spawalnicze Wymagania:Wymagania konieczne: Zawód: SpawaczWykształcenie: zasadnicze zawodoweUprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MAG, Uprawnienia do spawania metodą TIG, Uprawnienia do spawania metodą MIG Wyn

2024-04-16 18:41:28
od 6000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
SCANWIR ŁUKASZ WOJTKUN, RAFAŁ PANKOWSKI...
4 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie

ŚLUSARZ - SPAWACZ

Informacje podstawoweMiejsce pracy: Cieplna 39, 73-110 Stargard, powiat: stargardzki, woj: zachodniopomorskieZakres obowiązków: Spawanie wyrobów przygotowanych do spawania.Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślonyWymiar etatu: 1Zmianowo

2024-02-02 11:01:35
Stal-Met Sławomir Kania
78 dni temu z gowork.pl