Praca Spawanie w Czarnkowie

Znaleźliśmy 2 oferty

Spawacz MIG MAG TIG

Główną działalnością naszej firmy jest:- Kompleksowe wykonawstwo obiektów przemysłowych- Remonty i relokacje maszyn i instalacji,- Demontaż i montaż maszyn i instalacji przemysłowych oraz linii produkcyjnychAsortyment produktów rozciąga się od pojedy

2024-03-12 11:00:33
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k 
4,4 
47 dni temu z gowork.pl

Spawacz TIG

Spawacz TIGTwój zakres obowiązków wykonywanie spoin czołowych i pachwinowych, punktowych i ciągłych, spawanie z pełnym przetopem dla blach, rur, kształtowników i prętów. Nasze wymagania gotowość do pracy w delegacji do Niemiec lub Francji - wyjazdy z

2024-02-16 11:00:13
Seaking Poland Ltd
72 dni temu z gowork.pl
Podobne oferty pracy

Spawanie konstrukcji ze stali nierdzewnej

Zakres obowiązków:spawanie konstrukcji ze stali nierdzewnej Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweUprawnienia: spawanie, czytanie rysunku technicznegoInne wymagania: warunkiem podjęcia pracy jest zdanie egzaminu ze spawania

2024-04-25 18:41:54
od 4500 zł Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Orange Team Sp.z.o.o
Koszalin +144km
3 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Kontroler Jakości - kontrola elementów spawanych

Zakres Twoich obowiązków: przygotowywanie list kontrolnych dla pracowników hali spawalniczej kontrolowanie jakości spoin i konstrukcji spawanych dokumentowanie przeprowadzonych kontroli współpraca z działem produkcji udział w opracowaniu rozwiązań od

2024-04-25 08:46:03
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
ZOELLER TECH Sp. z o. o 
4,6 
3 dni temu z praca.pl
Wczytywanie ogłoszeń...
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Spawanie Czarnków

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 73 305 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy