Praca Serwowanie dań w Wisła

Znaleźliśmy 4 oferty

KELNER

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: - Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: - Wynagrodzenie brutto: od 28 PLN - System wynagrodzenia:

2024-04-23 07:31:05
P.H.U. POTOK Marek i Ryszard Misiek SC Katowice
5 dni temu z aplikuj.pl

Kelner

Do Twoich zadań będzie należało:Obsługa gości zgodnie z wysokimi standardamiRozliczanie zam ówieńUtrzymanie porządku w miejscu pracyObsługa Gości Restauracji/Hotelu podczas śniadań, bufet, obiady, szwedzki st ól, Bankiety, imprezy firmowe, hosting)Ro

2024-04-19 11:53:55
Rodzaj pracy: Stała
Polska Agencja Rekrutacyjna HR.PL - mamy...
9 dni temu z jobs.pl

Kelner/Kelnerka

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników do pracy w hotelu 5*APT-CERTA Sp. z o.o., działająca na Polskim i Niemieckim rynku od listopada 2013 roku, świadcząca również usługi w zakresie Agencji Pracy Tymczasowej (w kraju nr certy

2024-04-24 11:00:17
APT-CERTA
4,3
4 dni temu z gowork.pl

Kelner

Zakres obowiązków:obsługa klienta Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweWymagania pożądane: Uprawnienia: Książeczka sanitarna Wynagrodzenie brutto: od 28 PLNSystem wynagradzania:Czasowy ze stawką godzinowąRodzaj um

2024-04-22 18:41:29
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
6 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Serwowanie dań Wisła