Praca Serwowanie dań w Szczawnica

Znaleźliśmy 4 oferty

PRACA NA STANOWISKU: POMOC KUCHENNA, KELNER

Poszukujemy do pracy osób na następujących stanowiskach: kelner oraz pomoc kuchenna. Praca w hotelu. Możliwość nadgodzin. Umowa o pracę. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu: 606 665 662

2024-03-14 08:53:31
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Hotel Smile
4,6
43 dni temu z lento.pl

Praca dla Kelnerów/Kelnerek w Szczawnicy

Zatrudnię KELNERKĘ/KELNERA do restauracji hotelowej*** w Szczawnicy 3-gwiazdkowy hotel tuż nad Dunajcem poszukuje zorganizowanych i chętnych do pracy osób. Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w gastronomii. Z naszej strony oferujemy: - umowę o p

2024-02-26 11:51:08
Hotel Smile
4,6
60 dni temu z lento.pl

Praca kelner/ka

Poszukujemy osoby na stanowisko kelner/ka. Mile widziane osoby z doświadczeniem. Praca w Szczawnicy, restauracja Koci Zamek. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny 792 050-624 w godz. 12.00-20.00

2024-04-08 17:37:42
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Inna
Restauracja-Kawiarnia Koci Zamek
18 dni temu z lento.pl

KELNER

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług WYMAGANIA: - Wykształcenie: podstawowe - Inne wymagania: Praca zmianowa: 09.00-17.00, 14.00-22.00 - Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: - Wyna

2024-04-06 07:31:12
Karolina oleś firma usługowo - handlowa
20 dni temu z aplikuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Serwowanie dań Szczawnica