Praca Serwowanie dań w Świeradów-Zdrój

Znaleźliśmy 4 oferty

Kelner/Barman

Pensjonat Pasja zatrudni na stanowisko: Kelner/Barman Od kandydatów oczekujemy: -Doświadczenie na danym stanowisku -Dyspozycyjność,umiejętność pracy w grupie -Zaangażowania i kreatywność Oferujemy: -Stabilne warunki zatrudnienia -Możliwość realizacji

2024-02-26 11:10:57
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
68 dni temu z lento.pl

Kelner/ kelnerka

Zakres obowiązków:praca na danym stanowisku - obsługa gości hotelowych Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), średnie ogólnokształcące, średnie branżowe, średnie zawodowe, średnie zawodowe 4-letnie, pomaturalne/police

2024-03-28 18:41:26
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
OPERATOR ŚWIERADÓW ZDRÓJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ...
37 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim

Staż z urzędu pracy Kelner

Opis zadań:- kompleksowa obsługa klienta w restauracji- dokumentacja sprzedaży i rozliczenia kelnerskie- przygotowanie sali konsumpcyjnej- udzielanie konsumentom informacji dot. jadłospisów, wartości odżywczych potraw i technologii ich przyrządzania

2024-04-18 18:41:11
1790 zł Umowa: Inna Rodzaj pracy: Inna
16 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu

Kelner / Kelnerka

Twój zakres obowiązków, Profesjonalną obsługę Gości w punktach gastronomicznych (Lobby Bar, Restauracja itp.), Zapewnienie wysokiej jakości serwisu napojów i potraw , Budowanie pozytywnych i długofalowych relacji z Gośćmi , Realizowanie założeń..

2024-04-10 18:40:03
24 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Serwowanie dań Świeradów-Zdrój