Praca Serwowanie dań w Krynica-Zdrój

Znaleźliśmy 6 ofert

KELNER

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług WYMAGANIA: - Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: - Wynagrodzenie brutto: od 4 986 PLN - Opis wyn

2024-04-16 07:31:17
Zakład Usług Leczniczo Wypoczynkowych PZL-Mielec...
9 dni temu z aplikuj.pl

Kelner/ Kelnerka do pracy w Restauracji CristalPatio

W związku z dynamicznym rozwojem Naszej Restauracji poszukujemy osób do pracy na stanowisko: KELNER / KELNERKA Oferujemy: Praca stała lub dodatkowa (weekendowa) Atrakcyjne wynagrodzenie Atrakcyjny system premii Miła atmosfera Stabilne warunki pracy E

2024-04-03 11:35:40
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Restauracja CristalPatio
22 dni temu z lento.pl

Praca KELNERKA w kawiarni

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisko KELNERKA w Krynicy-Zdroju Praca zmianowa Obowiązki: Obsługa klientów Sprzątanie Zmywanie naczyń Oczekujemy: Chęci do pracy Staranności Więcej informacji w wiadomości prywatnej lub telefonicznie

2024-02-26 16:36:46
Malgorzata
59 dni temu z lento.pl

Zatrudnię kelnerkę

Zatrudnię kelnerkę z doświadczeniem do pracy w pensjonacie w Krynicy-Zdroju. Zarobki i rodzaj umowy do uzgodnienia

2024-02-07 18:35:06
Pensjonat LIRA
78 dni temu z lento.pl

Kelner

Zakres obowiązków:Nakrywanie i sprzątanie stołów, podawanie posiłków, obsługa gości w Zakładzie Usług Leczniczo-Wypoczynkowym PZL Mielec w Krynicy-Zdroju. Praca w godz. 7-19 co drugi dzień - około 180 godz. miesięcznie. Umowa zlecenie - później umowa

2024-04-15 18:41:13
od 4986 zł Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
10 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

Pomoc Kuchenna / Kelnerka / Kelner

Twój zakres obowiązków, Wykonywanie pomocniczych prac w przygotowaniu posiłków zgodnie z recepturami i zaplanowanym jadłospisem., Obsługa jadalni, nakrywanie stołów, wydawanie posiłków, utrzymywanie porządku na jadalni., Porządkowanie pomieszczeń ..

2024-04-04 12:40:38
Sanatorium Uzdrowiskowe Leśnik-Drzewiarz...
21 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Serwowanie dań Krynica-Zdrój