Praca Elektryk Schweinfurt

Znaleźliśmy 8 ofert
Promowane (pokaż tylko promowane)
Oferta Wyróżniona

elektryk, operator maszyn, monter konstrukcji,Hiszpania Nowe

SZUKAMY PRACOWNIKÓW Firma Aton Sp Z.o.o. zaprasza do współpracy. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firma w dziedzinie budowy farm fotowoltaicznych. Jeżeli jesteś głodny wrażeń i chętnie podejmujesz wyzwania oraz masz ochotę nabyć nowych.

2024-05-07
ATON GROUP Sp. z o.o
Madryt
Dzisiaj - aplikuj przez Nuzle
Logo elektron spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Oferta sponsorowana

Elektryk Przemysłowy

Wymagania: Udokumentowane doświadczenie (minimum 2 lata) jako elektryk przemysłowy na projektach w przemyśle naftowo - gazowym Ważne uprawnienia SEP Znajomość rysunku technicznego Komunikatywny angielski

2024-03-28 14:26:36
27000 - 30000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Semisul Poland
praca.pl
Pozostałe ogłoszenia

Elektryk Budowlany / Przemysłowy Niemcy - Niemiecka... Nowe

Pośrednictwo Pracy Soberka współpracujące z firmą o ponad 25 letnim doświadczeniu oraz ugruntowanej pozycji na niemieckim rynku, poszukuje fachowców do pracy na terenie Niemiec. Posiadamy oferty pracy głównie w centralnych Niemczech oraz górnej..

2024-05-07 08:51:24
12000 - 15000 zł
Pośrednictwo pracy Elżbieta Soberka
Schweinfurt

ELEKTRYK, ELEKTROTECHNIK od 2500 E/netto

Opis stanowiska:Instalacja klimatyzacjiMontaż lamp, domofon ów oraz instalacji satelitarnychUkładanie kabli EDV oraz instalacja przyłącz domowychInne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiskaWymagania:Wykształcenie kierunkowe lub ewentualnie doś

2024-05-06 11:53:52
Rodzaj pracy: Stała
Schweinfurt
Wczoraj z jobs.pl

Elektryk Niemcy

Firma BestHill Work zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy na terenie Niemiec, Austrii i Holandii należy do prężnie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy. Posiadamy wpis do Krajowego Rejestru Agencji Pośrednictwa Pracy

2024-04-15 04:40:05
BestHill Work
22 dni temu z Employsystem

ELEKTRYK BUDOWLANY instalacje w budowlane

Pośrednictwo Pracy Soberka współpracujące z firmą o ponad 25 letnim doświadczeniu oraz ugruntowanej pozycji na niemieckim rynku, poszukuje fachowców do pracy na terenie Niemiec. Naszym pracownikom zapewniamy solidne warunki zatrudnienia oparte na Nie

2024-05-05 11:00:24
Pośrednictwo Pracy Soberka
Schweinfurt
2 dni temu z gowork.pl

OD ZARAZ! Elektryk - Elektromonter

Pośrednictwo Pracy Soberka współpracujące z firmą o ponad 25 letnim doświadczeniu oraz ugruntowanej pozycji na niemieckim rynku, poszukuje fachowców do pracy na terenie Niemiec. Posiadamy oferty pracy głównie w centralnych Niemczech oraz górnej Bawar

2024-04-29 18:00:10
Schweinfurt
8 dni temu z gowork.pl

Elektryk - Elektromonter

2024-04-29 18:00:09
Schweinfurt

Elektryk - Elektronik

Schweinfurt

Elektryk/ Elektronik/ Elektryk Przemysłowy/ Elektromonter

Schweinfurt

Elektryk

Opis stanowiska pracy: Firma MT Industrietechnik GmbH Co. KG poszukuje elektryków (elektryk, elektromonter, elektronik, elektroinstalator i pokrewnych z branży elektrycznej i elektronicznej). Zadania: praca na różnych przemysłowych obiektach i budowa

2024-04-04 11:21:02
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
MT Industrietechnik GmbH Co. KG Niederlassung...
praca.pl

Elektryk przemysłowy

Zadania: Samodzielne wykonywanie napraw elektrycznych i mechanicznych, prac konserwacyjnych i serwisowych na obiektach produkcyjnych, maszynach i urządzeniach, dla działu elektronicznego/technicznego oraz w szerokiej gamie systemów w celu zapewnienia

2024-04-04 12:18:37
14300 - 16000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
VPA RECRUITMENT AGENCY sp. z o.o
praca.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Schweinfurt