Praca Cieśla Salzburg

Znaleźliśmy 3 oferty

Cieśla dachowy + pomocnik (m/k) - okolice Salzburga

Dla naszego klienta w okolicach Salzburga poszukujemy: Cieśli i pomocnika, kt óry zachwyca: doświadczeniem na wyżej wymienionym stanowiskukomunikatywną znajomością języka niemieckiego (warunek konieczny)prawem jazdy kat. Bwłasnym transportemwykształc

2024-04-17 11:53:53
Oferta pracy w Austrii
5,0
Salzburg
10 dni temu z jobs.pl

CIEŚLA BUDOWLANY/ SZALUNKOWY

Opis stanowiska:Wykonywanie, montaż i rozbi órka szalunk ów, foremWymagania:Praca z rysunkiem technicznymWymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiegoDoświadczenie w zawodziePrawo jazdy i własny samoch ódOferujemy:Atrakcyjne warunki wynagrodze

2024-04-05 11:53:44
Rodzaj pracy: Stała
Freilassing
22 dni temu z jobs.pl

Cieśla szalunkowy - brygada 2 os. od 29.04 -...

Cieśla szalunkowy - brygada 2 os. od 29.04 - 5020 Salzburg, Austria#1121956 - Umiejętność montażu szalunków tradycyjnych i systemowych (Peri, Doka, Dokadek, Skydeck)- Czytanie planów - Komunikatywna znajomość języka niemieckiego ( min. jedna osoba w

2024-04-25 11:00:21
Hrappka.pl
Salzburg
2 dni temu z gowork.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Salzburg