Praca Pomocnik kucharza Rzym

Znaleźliśmy 2 oferty

PRACA KUCHARZ/POMOC KUCHENNA

Poszukujemy pracowników do Restauracji, która cały czas się rozwija na stanowisko KUCHARZ / POMOC KUCHENNA Szukamy osób z pasją, pomysłami, chęcią rozwoju siebie i miejsca w którym pracuje, Konkurencyjne warunki pracy, Elastyczny grafik, Dobrze wypos

2024-03-25 17:42:37
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Restauracja Rzym Brzesko
35 dni temu z lento.pl

Pomoc kuchenna

Zakres obowiązków:-Przygotowywanie owoców, warzyw -Dbanie o porządek Wymagania:Wymagania konieczne: Zawód: Pomoc kuchennaWykształcenie: podstawoweUprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych Wynagrodzenie brutto: od 4 24

2024-04-25 18:41:50
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
mały rzym hotel i restauracja spółka z ograniczoną...
4 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Rzym