Praca Roznoszenie paczek w Olsztynie

Znaleźliśmy 5 ofert

Kurier Wolt - praca od zaraz, 6000zł/mies - event...

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Czym jest aplikacja Wolt? To aplikacja umożliwiająca pracę jako kurier. Oferujemy zarabianie na świeżym powietrzu, z elastycznymi godzinami pracy i wypłatami co tydzień lub co 2 tygodnie - Ty decydujesz. To prosta praca, która nie

2024-04-23 15:30:08
City Drive
4,8
11 dni temu z aplikuj.pl

KURIER

Firma Transportowa zatrudni na stanowisku kierowcy-kuriera. Oferujemy: -stabilne zatrudnienie, umowa o pracę -praca od poniedziałku do piątku na stałej trasie, -szkolenia i wdrożenie na pierwszym etapie pracy, Oczekujemy: -prawo jazdy kat B, -zaświad

2024-02-25 19:37:49
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Firma transportowa
69 dni temu z lento.pl

Praca kurier Glovo - Elastyczny czas pracy

Bez fałszywej skromności - jesteśmy jednymi z największych firm rozliczeniowych w Polsce. Podpinając się do nas, kurierzy otrzymują jedne z najtańszych rozliczeń! Mają pełną elastyczność, wsparcie zespołu, zniżki na paliwo, zwrot połowy VAT-u, bonusy

2024-04-29 18:00:05
CITY DRIVE POLSKA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
5 dni temu z gowork.pl

Dostawca - Kurier

Twój zakres obowiązków, Odbieranie i dostarczanie posiłków/zakupów., Dostawy kurierskie małych przesyłek (Xpress Delivery)., Zabezpieczanie przesyłek przed ewentualnymi uszkodzeniami, Utrzymywanie dobrych relacji z klientami..

2024-04-09 13:40:40
Rodzaj pracy: Stała
PTD PARTNER ALICJA SLESICKA
25 dni temu z pracuj.pl

Kierowca - Kurier

Twój zakres obowiązków, Dostarczanie przesyłek do klientów zgodnie z wyznaczonymi trasami i harmonogramem, Odbieranie przesyłek od klientów i organizowanie ich do transportu, Prowadzenie pojazdu dostawczego zgodnie z przepisami ruchu drogowego..

2024-04-08 11:40:39
Madar spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
26 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Roznoszenie paczek Olsztyn