Praca Rozliczanie PIT-ów w Żorach

Znaleźliśmy 5 ofert

Główna Księgowa/Główny Księgowy

Opis stanowiska:Zamknięcie okres ów finansowych w sp ółce krajowej oraz małej sp ółce handlowej w USA,Obliczanie i raportowanie sales tax oraz use tax w jednym ze stan ów USA,Sporządzanie deklaracji VAT oraz CIT,Prowadzenie miesięcznych przegląd ów k

2024-05-06 11:53:53
Rodzaj pracy: Stała
Wczoraj z jobs.pl

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:Zamknięcie okresów finansowych w spółce krajowej oraz małej spółce handlowej w USA,Obliczanie i raportowanie sales tax oraz use tax w jednym ze stanów USA, Sporządzanie deklaracji VAT oraz

2024-03-15 21:25:38
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Smart-HR
4,3
53 dni temu z infopraca.pl

KSIĘGOWY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas nieokreślony WYMAGANIA: - Wykształcenie: średnie zawodowe - Uprawnienia: dobra znajomość pakietu MS Office oraz systemów księgowo-finansowych,2 lata doświadczenia,doświadczenie w księgowości - Inne wymagania:

2024-04-24 07:31:05
Kancelaria doradztwa podatkowego i gospodarczego...
13 dni temu z aplikuj.pl

Księgowy

Zakres obowiązków:• współpraca z aktualnymi klientami Kancelarii w zakresie wsparcia z obszaru prawa podatkowego i wynikających z niego obowiązków,• przyjmowanie dokumentów od klientów, uzgadnianie prawidłowości przekazywanych danych do księgowości,•

2024-04-23 18:41:29
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
14 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Twój zakres obowiązków, Ścisła współpraca z Dyrektorem Finansowym w zakresie zamykania okresów sprawozdawczych w spółce krajowej oraz amerykańskiej,, Sporządzanie deklaracji VAT oraz CIT,, Sporządzanie sprawozdań miesięcznych, kwartalnych oraz..

2024-04-15 14:40:42
Smart-HR
4,3
22 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Rozliczanie PIT-ów Żory