Praca Rozliczanie PIT-ów w Zgierzu

Znaleźliśmy 5 ofert

Młodszy Księgowy ds. AR/AP/RtR z językiem niemieckim...

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zloka

2024-03-24 09:36:54
L.M. Group Poland Sp. z o.o
Zgierz (możliwa praca zdalna)
49 dni temu z hrlink.pl

Młodszy pracownik ds. administracyjno-księgowych...

2024-03-22 12:36:22
51 dni temu z hrlink.pl

Młodszy Księgowy z jęz. niemieckim - obsługa...

2024-03-21 15:36:56
52 dni temu z hrlink.pl

Księgowy

Zakres obowiązków:rozliczanie podatkowe podatników (sporządzanie deklaracji JPK, zeznań), samodzielne stanowisko pracy Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcąceWymagania pożądane: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)In

2024-05-11 18:41:13
od 4300 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
BIURO RACHUNKOWE Marzena Gałązka
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Księgowy / Księgowa

Twój zakres obowiązków, wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu finansowo-księgowego,, uzgadnianie kont księgi głównej,, kontrola należności i zobowiązań,, księgowanie raportów kasowych i bankowych,, przygotowywanie danych do sporządzania..

2024-04-18 13:40:34
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
FORSETI INVEST sp. z o.o
24 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Rozliczanie PIT-ów Zgierz