Praca Rozliczanie PIT-ów w Hażlach

Znaleźliśmy 3 oferty

Księgowa/księgowy

# Opis Stanowiska Poszukujemy doświadczonej/doświadczonego Księgowej/Księgowego do naszego zespołu finansowego. Będziesz odpowiedzialna/odpowiedzialny za prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. ## Obowiązki: -..

2024-03-07 08:59:39
Biuro Rachunkowe Saldo.pl Sp. z o.o Sp...
4,2
68 dni temu - aplikuj przez Nuzle

KSIĘGOWY/A

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: - Wykształcenie: średnie zawodowe - Uprawnienia: Kurs rachunkowo - księgowy, doświadczenie w pracy w zespole,obsługa komputera - Inne wymagania: [Umiejętność 2] : mile widziane znajomość opr

2024-04-24 07:31:06
4,2
20 dni temu z aplikuj.pl

Księgowy/a

Zakres obowiązków:współpraca w grupie księgowej i prowadzenie księgi handlowej klientasporządzanie JPK_VAT oraz deklaracji podatkowych CIT, innych,weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym, rachunkowym i merytorycznym,przygotowywanie r

2024-04-23 18:41:29
od 5500 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
4,2
21 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Rozliczanie PIT-ów Hażlach