Praca Rozliczanie PIT-ów w Czechowicach Dziedzice

Znaleźliśmy 2 oferty

Samodzielna księgowa/ Specjalista ds. księgowości

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - kontrola formalno-rachunkowa dokumentów księgowych - dekretacja i księgowanie dokumentów - kontrola i uzgadnianie kont księgowych - rozliczanie płatności i uzgadnianie sald - przygotowywanie dokumentów do sporządzania deklaracji

2024-05-09 15:30:15
PG SILESIA / GRUPA BUMECH SA
Wczoraj z aplikuj.pl

Biuro Rachunkowe zatrudni Księgową

Małe Biuro Rachunkowe z siedzibą w Czechowicach zatrudni osobę do prowadzenia: - ksiąg rachunkowych, - podatkowej księgi przychodów i rozchodów, - ewidencji przychodów, - obsługi kadr i płac, Wymagania: - praktyczna znajomość przepisów podatkowych -

2024-02-18 14:50:57
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Praca Czechowice
82 dni temu z lento.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Rozliczanie PIT-ów Czechowice Dziedzice