Praca Roosendaal

Znaleźliśmy 5 ofert

Dołącz do OTTO i wyjedź w sezonie letnim!

Szukamy zmotywowanych osób, które dołączą do naszych zespołów w sezonie letnim. Czy jesteś gotowy, aby rozpocząć wyjątkową podróż z jednym z największych liderów rynku, takich jak DHL, Albert Heijn, CEVA, GXO i innymi? To jest Twoja szansa na..

2024-05-10 10:18:11
OTTO Work Force
5,0
Roosendaal
3 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Programista CNC - praca w Holandii

Opis stanowiska: - obsługa tokarek lub frezarek CNC - praca z jednym z systemów operacyjnych: Heidenhain, Fanuc, Mazatrol, Sinumeric - konserwacja maszyn pierwszej linii - programowanie maszyn Wymagania: · doświadczenie w zawodzie · znajomość..

2024-04-17 11:06:19
10000 - 13000 zł
NXT. START
Roosendaal
26 dni temu - aplikuj przez Nuzle

MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH

LIMNUSWORK Sp. z o.o. Sp.k. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą - agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 15504. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu, rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Pol

2024-04-23 21:25:43
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
LimnusWork Sp. z o.o. sp. k
Roosendaal, Holandia
20 dni temu z infopraca.pl

Technik Mechatronik - przenośniki/ systemy rolkowe

Twój zakres obowiązków, To będziesz robić, wyszukiwać i diagnozować usterki w układach rolek przenośnikowych, konserwować urządzenia oraz rozwiązywać problemy związane z systemami podnośników/ rolek, instalować czujniki złącza lub przenośniki..

2024-04-23 16:40:35
PRAN Sp. z o. o
20 dni temu z pracuj.pl

Zbieranie zamówień w magazynie z odzieżą

Twój zakres obowiązków, Zbieranie zamówień za pomocą skanera, Kontrola stanu towaru na każdym etapie komplementacji zamówienia, Pakowanie asortymentu zgodnie z zamówieniem, Przygotowywanie towaru do wysyłki, Kontrolowanie liczby przychodzących..

2024-04-24 11:40:43
Covebo Work Office Sp. z o. o
19 dni temu z pracuj.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Roosendaal