Praca Przygotowywanie posiłków w Zgorzelcu

Znaleźliśmy 4 oferty

kucharz do restauracji ala carte

Poszukujemy kucharzy do pracy w restauracji a la carte w Pałacu w Łagowie Praca z młodym , ambitnym i zgranym zespołem ,oferujemy elastyczny czas pracy oraz premię za zaangażowanie . Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moic

2024-05-13 12:39:21
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Pałac Łagów 
4,8 
Wczoraj z lento.pl

Kucharz / Kucharka

Zatrudnimy osoby na stanowisku kucharz/ kucharka przy organizacji imprez okolicznościowych . Mile widziane doświadczenie przy organizacji wesel i imprez okolicznościowych . Możemy również przyuczyć i pomóc w zdobyciu doświadczenia na tym stanowisku

2024-05-13 12:39:17
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Pałac Łagów 
4,8 
Wczoraj z lento.pl

Praca dla pary: Kucharz/Pracownik bufetu w ogrodzie...

Poszukujemy: Praca dla pary: Kucharz/Pracownik bufetu w ogrodzie piwnym /Ostsee Miejsce pracy: Peenemünde / Usedom /Mecklenburg-Vorpommern Obowiazki: - Kucharz: Przygotowanie wcześniej przygotowanych dań wraz ze wszystkimi dodatkowymi pracami, z któr

2024-04-05 10:17:04
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Quickjobs.de
39 dni temu z lento.pl

Kucharz

Zakres obowiązków:Przygotowywanie dań kuchni, dbałość o estetykę dań, dbałość o czystość i higienę stanowiska pracy, współpraca z zespołem kuchni i sali; umowa zlecenie 3 miesiace - docelowo na czas okreslony; godziny pracy od 10.00 do 22:00 (wg graf

2024-04-11 18:41:11
od 5800 zł Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
KLG KAMILA LECH-GAJDA
33 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu
Podobne oferty pracy

Specjalista ds. przygotowywania posiłków

Specjalista ds. przygotowywania posiłkówTwój zakres obowiązków Zamawianie i przyjmowanie towaru potrzebnego do organizacji śniadań Przygotowywanie posiłków zgodnie w ustalonym menu; współtworzenie menu – mile widziane własne pomysły i kulinarne inspi

2024-05-09 11:00:22
Trans.eu Group S.A 
2,2 
Wrocław +141km
5 dni temu z gowork.pl
Wczytywanie ogłoszeń...
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Przygotowywanie posiłków Zgorzelec

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 73 456 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy