Praca Przygotowywanie posiłków w Zgłobice

Znaleźliśmy 2 oferty

KUCHARZ (O)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług WYMAGANIA: - Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - Inne wymagania: Wymagania: rok doświadczenia, wykształcenie bez znaczenia, książeczka sanepidowska. Praca w Zgłobicach od pon. -

2024-04-27 07:31:19
HOTEL CRISTAL PARK Sp. z o. o
4,5
4 dni temu z aplikuj.pl

Kucharz (o)

Zakres obowiązków:kucharz Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweInne wymagania: Wymagania: rok doświadczenia, wykształcenie bez znaczenia, książeczka sanepidowska. Praca w Zgłobicach od pon. - nd. w przedziale godz

2024-04-26 18:41:32
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
4,5
5 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie