Praca Przygotowywanie posiłków w Wałbrzychu

Znaleźliśmy 1 ofertę

Kelner / Kelnerka, Kucharz / kucharz śniadaniowy...

Restauracja Książęca sp z o.o zatrudni osoby do obsługi kelnerskiej, kucharza, kucharza śniadaniowego, pomoc kuchenna oraz osoby na zmywak - doświadczenie na stanowisku mile widziane, przyuczamy do wykonywanego zawodu Godziny pracy do ustalenia z oso

2024-03-04 12:30:20
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Restauracja Książęca Sp. z o.o
53 dni temu z lento.pl
Podobne oferty pracy

Usługi przygotowywania posiłków

Zakres obowiązków:Czynności przygotowywania posiłków według określonych receptur, jadłospisów oraz zasad dietetyki. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweUprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologic

2024-04-23 18:41:19
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Uzdrowisko Lądek-Długopole S.A
4,4
3 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Usługi pomocy przy przygotowywaniu posiłków

Zakres obowiązków:Czynności pomocy przy przygotowywaniu posiłków. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweUprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLNRodzaj umow

2024-04-17 18:41:17
4,4
9 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku
Wczytywanie ogłoszeń...

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Przygotowywanie posiłków Wałbrzych