Praca Przygotowywanie posiłków w Kołbieli

Znaleźliśmy 2 oferty

KUCHARZ (89 J)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: - Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne - Uprawnienia: G/H) umiejętności gastronomiczne - Inne wymagania: [Inne] : KSIĄŻECZKA SANEPID AKTUALNE BADANIA, umiejętność pracy w zespo

2024-04-04 07:31:32
SYLKRIS S.C KRZYSZTOF ROKICKI SYLWIA ROKICKA
27 dni temu z aplikuj.pl

Kucharz (89 j)

Zakres obowiązków:PRZYGOTOWYWANIE I WYDAWANIE POSIŁKÓW, inne prace wykonywane na tym stanowisku Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczneUprawnienia: G/H) umiejętności gastronomiczneInne wymagania: [Inne] : KSI

2024-04-03 18:41:44
do 5500 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
28 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Przygotowywanie posiłków Kołbiel