Praca Przygotowywanie posiłków w Jeleśni

Znaleźliśmy 4 oferty

Kucharz / kucharka

ZADANIA: Planowanie dziennej produkcji i działań kuchni.Organizowanie zakupów i gospodarowanie surowcami.Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktu z dostawcami, kontrola cen, pozyskiwanie produktów od lokalnych producentów.Zarządzanie kuchnią, kontrola ja

2024-05-18 05:25:39
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
HR SIGMA
4,4
Wczoraj z infopraca.pl

KUCHARZ/KUCHARKA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: - Wykształcenie: zasadnicze zawodowe - Inne wymagania: mile widziane wykształcenie gastronomiczne, doświadczenie zawodowe 2 lata na analogicznym stanowisku. - Przeznaczone wyłącznie dla os

2024-05-10 07:31:07
Hr Sigma SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
9 dni temu z aplikuj.pl

Dla naszego Klienta - restauracji zlokalizowanej w malowniczej okolicy, poszukujemy doświadczonego Kucharza, który/a będzie odpowiedzialny/a za nadzór nad jakością, wyglądem i smakiem potraw. J

2024-05-06 18:36:13
13 dni temu z hrlink.pl

Kucharz/kucharka

Zakres obowiązków:- Planowanie dziennej produkcji i działań kuchni, - Organizowanie zakupów oraz właściwe gospodarowanie powierzonym surowcem,- Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktu z dostawcami, kontrolowanie cen, pozyskiwanie produktów od lokalnych

2024-05-09 18:41:30
od 6000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
10 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu