Praca Przygotowywanie posiłków w Jaworze

Znaleźliśmy 3 oferty

Zatrudnię KUCHARZA, śląskie

Koralowa Bistro &Cafe w Jaworzu, poszukuje osoby na stanowisku: KUCHARZ / KUCHARZ ZMIANOWY Osoba zatrudniona na stanowisku kucharza będzie odpowiedzialna pod ogólnym kierunkiem i nadzorem Szefa Kuchni za: przygotowywanie potraw zgodnie z obowiązujący

2024-03-21 16:38:36
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Koralowa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
57 dni temu z lento.pl

KUCHARKA/KUCHARZ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: - Wykształcenie: zasadnicze zawodowe - Inne wymagania: Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe gastronomiczne, umiejętność pracy w zespole, znajomość branży żywienia zbiorowego, mile widziane

2024-04-30 07:31:17
Ryszard Woźniak Wynajem Nieruchomości
17 dni temu z aplikuj.pl

Kucharka/kucharz

Zakres obowiązków:Sporządzanie zgodnie z recepturą różnego rodzaju potraw, ciast, napojów i deserów dla Gości Ośrodka - kuchnia zbiorowa. Przygotowywanie produkcji wyrobów i półproduktów kulinarnych.Praca w systemie 12- godzinnym od pon. do ndz. wg g

2024-04-29 18:41:32
od 4300 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
18 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej