Praca Przygotowywanie posiłków w Bobowa

Znaleźliśmy 2 oferty

KUCHARZ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: - Wykształcenie: podstawowe - Inne wymagania: Wykształcenie min. podstawowe; doświadczenie zawodowe - 3 miesiące (mile widziane); prawo jazdy kat. B - mile widziane; chęć do pracy; dyspozycy

2024-04-10 07:31:06
Jan wąsowski karczma śliwkowa bobowa
26 dni temu z aplikuj.pl

Kucharz

Zakres obowiązków:Przygotowywanie posiłków, dbałość o stanowisko pracy, wydawanie posiłków. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawoweWymagania pożądane: Zawód: Kucharz* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)Uprawnienia: Prawo jazdy kat

2024-04-09 18:41:23
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
27 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach