Praca Przeprowadzki w Szczecinie

Znaleźliśmy 3 oferty

Kierowca kat B

Zatrudnię kierowcę kat B (pilot ładunków ponadnormatywnych) Wymagana znajomość języka niemieckiego Proszę o kontakt pod nr tel 502930621

2024-05-02 09:22:33
USLUGI TRANSPORTOWE
5,0
30 dni temu - aplikuj przez Nuzle

PRACA KURIER

DOSTARCZENIE PRZESYŁEK KURIERSKICH

2024-03-27 07:31:29
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
USŁUGI TRANSPORTOWE KACZMAREK
66 dni temu z lento.pl

Mechanik pojazdów samochodowych

Zakres obowiązków:Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych.Diagnostyka i naprawa pojazdów (osobowych i dostawczych).Przeprowadzanie regularnych przeglądów i serwisów.Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykszt

2024-05-28 18:41:41
od 8000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
USŁUGI TRANSPORTOWE BARTŁOMIEJ KACZMAREK
4 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Pyrzycach

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Przeprowadzki Szczecin