Praca Prowadzenie księgowości w Trzebownisku

Znaleźliśmy 2 oferty

Główny księgowy

Zakres obowiązków:- kompleksowa obsługa firmy - pełna księgowość- kadry płace (z ZUS) Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowanyUpra

2024-05-07 18:41:24
od 7000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Traktor.com.pl s.c. wojciech i miłosz początek
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Samodzielny księgowy

Zakres obowiązków:- Prowadzenie pełnych ksiąg rachunkowych w spółce zgodnie z ustawą o rachunkowości,- prowadzenie ewidencji środków trwałych, rozliczeń międzyokresowych i inwestycji,- wykonywanie wszystkich czynności związanych z zamknięciem miesiąc

2024-04-16 18:41:22
od 5000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Firma produkcyjno-handlowo-usługowa marpis...
22 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Prowadzenie księgowości Trzebownisko