Praca Prowadzenie księgowości w Kartuzach

Znaleźliśmy 9 ofert

Księgowa

2024-05-15 12:12:03
5 dni temu z kartuzy.info

samodzielna księgowa/ samodzielny księgowy

2024-05-14 12:12:02
6 dni temu z kartuzy.info

samodzielny księgowy/ samodzielna księgowa

Samodzielna księgowa/y – Przedsiębiorstwo

Zakres obowiązków: - prowadzenie pełnej księgowości Firmy – przy współpracy z zewnętrzną firmą księgową - księgowanie dokumentów kosztowych, wyciągów bankowych - rozliczenie sprzedaży - fakturowanie wybranych transakcji sprzedaży

2024-05-08 12:12:04
12 dni temu z kartuzy.info

Samodzielna księgowa/y – Przedsiębiorstwo Budowlane

Wymagania: - wykształcenie minimum średnie – w obszarze rachunkowości lub finansów - minimum roczne doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego - znajomość polskiej ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego i ich praktycznego zastosowania -

2024-03-19 12:08:34
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
P.B SZYMICHOWSKI
62 dni temu z lento.pl

Zatrudnię księgowego / księgową

Wymagania : - znajomość programu comarch OPTIMA - doświadczenie w rozliczaniu spółek z o.o. - dobra znajomość ustaw VAT CIT i PIT - umiejętność tworzenia sprawozdań finansowych będzie dodatkowym atutem, jednak nie jest niezbędna

Zatrudnię księgową

Zakres obowiązków: ·

Zatrudnię księgową/księgowego

Wymagania: - znajomość podstawowych zasad rachunkowości - mile widziane doświadczenie lub wykształcenie kierunkowe Oferujemy: - pracę w pełnym wymiarze godzin - umowę o pracę Osoby zainteresowane prosimy o

2024-05-06 12:12:04
14 dni temu z kartuzy.info

Zatrudnię księgową/kadrową (księgowego/kadrowego)

2024-03-26 12:12:03
55 dni temu z kartuzy.info

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Prowadzenie księgowości Kartuzy