Praca Prowadzenie księgowości w Gdańsku

Znaleźliśmy 7 ofert
Oferta sponsorowana

Księgowy/księgowa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Kontrola formalna, merytoryczna i rachunkowa dowodów księgowych - Dekretacja i księgowanie dokumentów - Analiza i bieżąca kontrola zapisów księgowych, kontrola sald WYMAGANIA: - Znajomość języka angielskiego na poziomie B1 - Samo

2024-04-30 15:30:16
Epcido. Sp. z o.o
aplikuj.pl
Pozostałe ogłoszenia

Młodsza Księgowa

Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR SP. z o.o. dla Naszego Klienta - poszukujemy kandydatów/ki na stanowisko: MŁODSZA KSIĘGOWA/KSIEGOWY Miejsce pracy: Gdańsk Zadania: • Sprawdzanie i zaksięgowanie sprzedaży i kosztów Aptek Stacjonarnych • Księgowan

2024-05-07 15:19:11
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Actio HR Sp. z o. o
3 dni temu z lento.pl

Księgowa/Księgowy-Gdańsk

Solutions 30 Holding jest częścią Grupy Solutions30 notowanej na Giełdzie Euronext, dostarczającej usługi w obszarze nowych technologii, telekomunikacji, energetyki. Jesteśmy liderem świadczon

2024-05-09 16:37:03
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Stała
Solutions 30 Holding Sp. z o.o
Wczoraj z app.hrappka.pl

Księgowa/wy - Gdańsk

Solutions 30 jest liderem w swojej branży na rynku europejskim. Naszym głównym zadaniem jest ułatwienie życia naszym klientom w dziedzinie nowych technologii. W grupie Solutions 30 pracuje ponad

2024-05-08 13:40:10
2 dni temu z app.hrappka.pl

Księgowa/Księgowy - Gdańsk

Księgowa/y

Zakres obowiązków:Prowadzenie ksiąg rachunkowych klientów biura rachunkowego pod nadzorem samodzielnej księgowej. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 8-16. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)Inne wymagania

2024-05-07 18:41:24
od 4500 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
GRUPA GN CENTRUM FINANSOWO KSIĘGOWE SPÓŁKA...
3 dni temu z Gdański Urząd Pracy

Księgowa/Księgowy-Gdańsk Nowe

Księgowa/Księgowy-Gdańsk#1134733 Solutions 30 Holding jest częścią Grupy Solutions30 notowanej na Giełdzie Euronext, dostarczającej usługi w obszarze nowych technologii, telekomunikacji, energetyki. Jesteśmy liderem świadczonych usług na rynku europe

2024-05-10 11:00:17
Hrappka.pl
Dzisiaj z gowork.pl

Ksiegowy/a

Zakres obowiązków:Pomoc przy prowadzeniu pełnej księgowości zgodnie z przepisami podatkowymi i rachunkowymi, m.in: dekretacja dokumentów księgowych, wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego, księgowanie wyciągów bankowych oraz list płac i umowy

do 5400 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Zdrojewska rachunkowość beata zdrojewska

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Prowadzenie księgowości Gdańsk