Praca Projektowanie wnętrz w Strzegomiu

Znaleźliśmy 1 ofertę

OFERTA PRACY – PROJEKTANT / PROGRAMISTA VR

Poszukujemy specjalisty do współpracy. Oferujemy stałą pracę w kreatywnym, młodym, dynamicznym zespole naukowców, programistów, grafików. Pracę przy najnowszym oprogramowaniu i sprzęcie. Tworzymy system terapeutyczny VR (urządzenie medyczne) oraz grę

2024-03-06 08:51:35
Umowa o dzieło Rodzaj pracy: Stała
Stolgraf
41 dni temu z lento.pl
Podobne oferty pracy

Magazynier

Zakres obowiązków:Obsługa stanów magazynowych - przyjęcie i wydawanie towaru. Wymagania:Wymagania konieczne: Uprawnienia: Prawo jazdy kat. BWymagania pożądane: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLNRodzaj umowy:Umowa o

2024-04-10 18:41:26
od 4500 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
świat płytek projektowanie i aranżacja wnętrz...
Kępno +121km
6 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Sprzedawca/handlowiec

Zakres obowiązków:Prezentacja produktów i sprzedaż towarów w salonie projektowania i aranżacji wnętrz. Obsługa klienta, przygotowywanie ofert handlowych oraz realizacja zamówień. Mile widziana umiejętność obsługi kasy fiskalnej oraz prawo jazdy kat

2024-03-19 18:41:16
Baranów +120km
28 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie
Wczytywanie ogłoszeń...

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Projektowanie wnętrz Strzegom