Praca Projektowanie wnętrz w Skawina

Znaleźliśmy 4 oferty

ASYSTENT PROJEKTANTA / KREŚLARZ HVAC

Opis stanowiska pracy: - Sporządzanie projektów instalacji sanitarnych pod nadzorem; - Współpraca z zespołem. Wymagania: - Bardzo dobra znajomość programu AutoCAD; - Dobra znajomość instalacji HVAC; - Wykształcenie wyższe kierunkowe – inżynieria środ

2024-02-05 07:55:09
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
TDEC GROUP Sp. z o.o. sp. k
81 dni temu z lento.pl

Asystent Projektanta Inst. Elektrycznych i Teletechnicznych

Twój zakres obowiązków • Opracowywanie koncepcji instalacji elektrycznych i teletechnicznych; • Wykonywanie projektów budowlanych, montażowych, wykonawczych oraz powykonawczych instalacji elektrycznych i teletechnicznych; • Wykonywanie nadzoru autors

2024-02-09 07:24:18
TDEC GROUP Sp. z o.o
77 dni temu z lento.pl

Projektant Instalacji Elektrycznych i Teletechnicznych

Twój zakres obowiązków, Opracowywanie koncepcji instalacji elektrycznych i teletechnicznych;, Wykonywanie projektów budowlanych, montażowych, wykonawczych oraz powykonawczych instalacji elektrycznych i teletechnicznych;, Udział w spotkaniach..

2024-03-25 00:40:07
32 dni temu z pracuj.pl

Asystent Projektanta Instalacji Elektrycznych...

Twój zakres obowiązków, Opracowywanie koncepcji instalacji elektrycznych i teletechnicznych;, Wykonywanie projektów budowlanych, montażowych, wykonawczych oraz powykonawczych instalacji elektrycznych i teletechnicznych;, Wykonywanie nadzoru..