Praca Projektowanie wnętrz w Dąbrowie Tarnowskiej

Znaleźliśmy 3 oferty

Technolog projektant bram Dąbrowa Tarnowska

Firma produkująca bramy oraz ogrodzenia poszukuje Technologa/Projektanta! Wymagania: wykształcenie wyższe techniczne dobra znajomość AutoCAD, w tym INVENTOR lub chęć nauki INVENTOR znajomość j. angielskiego podstawowa wiedza z zakresu inżynierii mate

2024-05-07 11:53:20
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Kapigo
5 dni temu z lento.pl

TECHNOLOG/PROJEKTANT

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: - Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne - Inne wymagania: Wykształcenie wyższe techniczne, dobra znajomość AutaCAD, w tym INVENTOR lub chęć nauki INVENTOR, znajomość języka a

2024-05-08 07:31:03
Polymetall spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
4 dni temu z aplikuj.pl

Technolog/projektant

Zakres obowiązków:Opracowywanie nowych projektów bram i ogrodzeń, wykonywanie dokumentacji technologicznej i produkcyjnej, przygotowywanie kalkulacji i wycen, uczestniczenie w optymalizacji procesów produkcyjnych, sporządzanie analiz, zestawień i rap

2024-05-07 18:41:20
do 7500 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
5 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Projektowanie wnętrz Dąbrowa Tarnowska