Praca Programowanie w Sanoku

Znaleźliśmy 2 oferty

Programista maszyn CNC

Zakres obowiązków: • przygotowywanie rysunków i programów, • planowanie pracy na maszynach CNC, • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej, Wymagania: • wykształcenie śre

2024-02-12 14:27:07
91 dni temu z sanok24.pl

Operator programista tokarki CNC

2024-01-27 14:27:06
107 dni temu z sanok24.pl
Podobne oferty pracy

Trener Programowania dla dzieci i młodzieży

Wymagania Szukamy Ciebie, jeśli: Pasjo

2024-05-10 08:23:02
Rzeszów +55km
3 dni temu z biurokarier.prz.edu.pl

Trener / instruktor programowania dla dzieci

BIT-PRO Akademia Komputerowa szuka studenta zaocznego kierunków ścisłych / technika informatyka do prowadzenia zajęć informatycznych dla dzieci Wymagania: - znajomość zagadnień z grafiki komputerowej - prawo jazdy - znajomość min. 1 języka programowa

2024-04-14 09:53:54
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Dodatkowa
BIT-PRO Akademia Komputerowa
Mielec +98km
29 dni temu z lento.pl

Trener/Trenerka Programowania

PRACA DORYWCZA Trener/Trenerka Programowania Praca od godziny 16:00 do 17:35 50zł/h Umowa zlecenie Giganci Programowania Jarosław Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu

2024-01-28 16:30:03
Jarosław +60km
106 dni temu z jaroslawiak.pl
Wczytywanie ogłoszeń...

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Programowanie Sanok