Praca Prawo jazdy kat. C w Puławach

Znaleźliśmy 1 ofertę

Kierowca kat. c, c+e

Zakres obowiązków:przewóz towarów Wymagania:Wymagania konieczne: Zawód: Kierowca samochodu ciężarowegoWykształcenie: podstawoweUprawnienia: Prawo jazdy kat. C, Prawo jazdy kat. C + EInne wymagania: Wymagany kurs na przewóz rzeczy.Praca na terenie pow

2024-04-18 18:41:13
od 5000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Bartłomiej zadura zakład budowy dróg i mostów
7 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Puławach
Podobne oferty pracy

KIEROWCA, umowa na czas nieokreślony, prawo jazdy...

KIEROWCA, umowa na czas nieokreślony, prawo jazdy ka C+E, Oferuję pracę na stanowisku kierowca, kąt C+E, praca tylko kraj, naczepa plandek..

2024-03-19 09:45:02
MILEJOWICE +64km
37 dni temu z anonse.com

KIEROWCA, umowa na czas nieokreślony, prawo jazdy ka C + E, Potrzebny kierowca z kat C + E na transport międzynarodowy w relacji Polska -..

2024-02-12 09:45:03
73 dni temu z anonse.com
Wczytywanie ogłoszeń...

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Prawo jazdy kat. C Puławy